Kategorie
Zaloguj się
Marki

Najczęściej zadawane pytania / Pomoc

About Twenga Twenga : Jak to działa? Zakupy poprzez Twenga Utworzenie konta Twenga Logowanie i hasło dostępu

About Twenga

Co oznacza « Twenga » ?

W jezyku Swahili Twenga oznacza « prosto do celu »

Czym jest serwis Twenga ?

Twenga jest nowego rodzaju stroną internetową, której zadaniem jest pozwolić Ci dokonać trafnych zakupów. Naszą misją jest dostarczanie Ci niezbędnych informacji o produktach, które pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie produktu. Aby otrzymać więcej informacji o naszej stronie, prosimy odwiedzić dział ‘O nas’.

Twenga, porównywarką cen?

Nie uważamy by Twenga była tylko jako porównywarki cen, jest ona raczej jedną z największych baz danych o produktach w Internecie. Oczywiście porównujemy ceny, ale przede wszystkim staramy się przedstawić wszystkie dostępne produkty i ich wszystkie dostępne ceny. Naszym celem jest przekazać Ci maximum informacji, abyś wybrał najlepszy produkt. Nie poprzestajemy tylko na przedstawianiu produktu, dajemy Ci także informacje o możliwych zakupach w pakiecie, historię ceny produktu, jak również opinie o produktach i sprzedających. Co najważniejsze, Twenga jest niezależnym serwisem i wszystkie informacje przekazujemy bez żadnego wpływu ze strony sprzedawców. Po prostu, szczere, obiektywne rady Twenga.

W jaki sposób Twenga wyszukuje produkty?

Z Twenga to Wy wybieracie ! Możecie klasyfikować produkty według ceny, popularności, trafności lub „Rankingu Twenga”, którego kolejność jest wyznaczona według jakości informacji o produkcie. Działanie Twenga polega na skutecznej technologii „crawl”, którą rozwinęliśmy, aby móc znajdować produkty online, a nastepnie automatycznie wyświetlać je na naszej stronie. To jest powód, dla którego możecie zawsze liczyć na wiarygodność i bezstronność Twenga jako porównywarki cen.

Czy Twenga sprzedaje produkty?

Absolutnie nie! Twenga jest przewodnikiem po zakupach, co oznacza, że zestawiamy wszystkie dostępne produkty z Internetu, wzbogacając je o opinie oraz oceny produktów i sklepów, aby ułatwić Ci dokonanie wyboru. Twenga zatem jedynie pośredniczy w dokonaniu transakcji pomiędzy kupującym, a sklepem internetowym. Po wybraniu konkretnego produktu przenosimy Cię bezpośrednio na stronę sklepu, z którego dany towar pochodzi.

Dlaczego używać Twenga ?

Naszą misją jest dzielić się z Tobą naszym doświadczeniem z zakupów online. Dlatego na bieżąco ulepszamy stronę, wzbogacając ją o nowe pomysły i poprawiając jej funkcjonalność. Z pełną bazą danych o produktach, mamy nadzieję, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Góra strony

Twenga : Jak to działa?

Jak szukać produktu na stronie Twenga?

Wyszukiwanie produktów jest bardzo proste. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele sposobów i udogodnień, żebyś mógł łatwo i szybko znaleźć upragniony produkt. Wyszukiwania możesz dokonać na podstawie nazwy produktu, wpisując w okno wyszukiwarki nazwę produktu, który Cię interesuje. Jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretny model, możesz skorzystać z naszego katalogu, klikając na zakładki z kategorią, która Cię interesuje, na górze strony. Jeśli interesuje Cię produkt konkretnej marki, możesz go znaleźć wybierając zakładkę „Marki”, którą odnajdziesz na stronie głównej . Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o zakupie, przygotowaliśmy dla Ciebie również dział z naszymi pomysłami na zakupy, ulubionymi i najczęściej sprzedawanymi produktami oraz top markami.

Nie udało Ci się znaleźć produktu, którego szukałeś. Czy to oznacza, że nie znajduje się on stronie Twenga?

Może być kilka powodów, dlaczego „robot” Twenga nie znalazł produktu. Być może wystąpił błąd w nazwie produktu, którego szukałeś. W tym wypadku powinieneś spróbować wpisać synonim nazwy produktu. Jeśli to nie rozwiąże problemu, dlaczego by nie skorzystać z katalogu Twenga. Znajduje się na górze głównej strony. Spróbuj odnaleźć kategorię, która może zawierać produkt, którego szukasz. Jeśli wciąż nie udało Ci się go znaleźć, może zdarzyć się, że Twenga jeszcze nie znalazła tego produktu w Internecie. Twoje zdanie jest zawsze mile widziane, więc jeśli uważasz, że produkt ten powinien znajdować się na stronie, nie wahaj się nas o tym poinformować, pisząc do nas poprzez Kontakt u dołu strony.

W wynikach wyszukiwania wyświetla się zbyt wiele produktów. Jak możesz zawęzić swoje poszukiwania ?

Od chwili rozpoczęcia wyszukiwania i kliknięcia na przycisk OK, nad listą produktów, pojawi się nowy pasek narzędzi. Na pasku tym znajdziesz kilka filtrów, które pomogą Ci określić parametry modelu, którego szukasz, a tym samym zawęzić listę otrzymanych produktów. Zbiór wyszukanych produktów możesz również sklasyfikować według sklepu, marki, ceny rosnącej lub na przykład określić zakres cenowy, który chcesz przeznaczyć na ten produkt. Dla niektórych ofert proponujemy Ci bardziej precyzyjne „filtry”, które pozwolą Ci określić dokładnie kryteria, jakie powinien spełniać produkt rozmiar, materiał, kolor, czy na przykład parametry techniczne.

Jak używać filtrów ?

Nasze filtry są bardzo proste w użyciu. Wystarczy wybrać filtr, który chciałbyś zastosować, a następnie parametr (np. kolor – niebieski), którego poszukujesz w menu rozwijanym. Twenga zawęzi Twoje wyszukiwanie automatycznie, po kliknięciu na parametr, więc niepotrzebne jest klikanie na « OK » czy « Enter » na Twojej klawiaturze.

Co to jest alarm cenowy ?

Alarm cenowy Twenga jest narzędziem, które pomoże Ci śledzić wybrany produkt i otrzymywać na bieżąco e-mail ze zmianą jego ceny.

Jak utworzyć alarm cenowy ?

Nic prostszego ! Po zalogowaniu lub utworzeniu konta Twenga, przejdź na stronę produktu, który Cię interesuje, a następnie kliknij na „Utwórz alarm cenowy”. Jeśli jesteś w trybie „Boksy”, przejdź kursorem myszki na obrazek i wybierz polecenie utworzenia alarmu cenowego, znajdującego się poniżej informacji o produkcie. Jeśli jesteś w trybie „Lista”, zaznacz produkt, naciskając na mały kwadracik po lewej stronie, a następnie kliknij na pole „ Utwórz alarm cenowy” na górze listy.

Dlaczego nie da się ustawić ceny po przekroczeniu której zostanie to zasygnalizowane?

Cena przedmiotów może się zmieniać w każdej chwili. Aby być pewnym, że dostarczamy Ci najbardziej aktualnych informacji, Twenga wyśle Ci wiadomość e-mail za każdym razem, kiedy cena wybranego przez Ciebie przedmiotu spadnie. Jeśli nie otrzymujesz wiadomości e-mail, możesz być pewien, że Twenga cały czas nadzoruje ceny,i że będziesz pierwszą osobą, która się dowie o obniżce ceny.

Góra strony

Zakupy poprzez Twenga

Dlaczego produkt i/lub cena wyświetlane na stronie Twenga różnią się od tych na stronie sprzedawcy ?

Problem może wynikać ze strony sklepu internetowego lub strony Twenga. Nasz serwis jest aktualizowany codziennie w godzinach nocnych. W związku z tym mogą zdarzyć się sytuacje, że cena prezentowana przez Twenga będzie się różnić od tej, którą podaje sklep. Jeśli spotkasz produkty na stronie Twenga, których dane, ceny lub zdjęcia nie odpowiadają tym ze strony sprzedawcy, nie wahaj się nam zasygnalizować błędu pisząc do nas poprzez „Kontakt”, podając produkt i link do nieprawidłowej strony, a my poprawimy błąd, najszybciej jak to będzie możliwe.

Zasoby produktu są wyczerpane na stronie sprzedawcy, dlaczego więc produkt nadal figuruje na stronie Twenga ?

Baza danych Twenga jest odświeżana codziennie, aby przekazywać najbardziej bieżące dane o produktach i sklepach. Inaczej mówiąc, jeśli produkt jest wycofany przez sklep, znika ze strony następnego dnia, po odświeżeniu bazy.

Produkt jest zniszczony/ niedostarczony / nie odpowiada zamówieniu... Co zrobić ?

Jako że Twenga nie jest sprzedawcą, a jedynie pośrednikiem pomiędzy kupującym, a sklepem, wszystkie pytania i problemy związane z produktami prosimy kierować bezpośrednio do sklepu (serwis klienta) na stronie, na której dokonujesz zakupu.

Góra strony

Utworzenie konta Twenga

Czy trzeba utworzyć konto Twenga, aby korzystać z usług strony ?

Absolutnie nie. Jednakże, mając wiele zalety z utworzenia konta Twenga, warto je założyć.

Jak utworzyć konto Twenga ?

Wystarczy kliknąć na odnośnik na górze, po prawej stronie « Utwórz konto », a następnie postępować się zgodnie z wskazówkami, które otrzymacie od Twenga w trakcie rejestrowania.

Podczas próby utworzenia konta Twenga, wyświetla mi się komunikat, że mój adres e-mail/imię użytkownika już istnieje. Co zrobić ?

Może zdarzyć się, że Twój adres e-mail już istnieje w bazie danych Twenga, bądź stworzyłeś już konto Twenga, bądź wystąpił problem na stronie. Jeśli nie stworzyłeś konta, ale otrzymujesz wciąż wiadomość mówiącą, że Twój adres e-mail już istnieje, będzie to oznaczać, że stworzyłeś już konto Twenga, ale zapomniałeś hasła dostępu. W przeciwnym razie, skontaktuj się z nami. Jeśli nazwa użytkownika, którą sobie życzysz już istnieje, musisz wybrać inną. Możesz na przykład dodać liczbę do wybranej przez Ciebie nazwy.

Dlaczego nie otrzymałem wiadomości e-mail potwierdzającej założenie konta ?

Jeśli nie dostałeś wiadomości e-mail z potwierdzeniem, może to oznaczać opóźnienie przesyłania Twojego adresu e-mail i w tym przypadku otrzymasz go później, bądź może się zdarzyć, że podany przez Ciebie adres e-mail jest niepoprawny. Sprawdź ponownie później Twoje konto e-mail i jeśli wciąż nie otrzymasz potwierdzenia, spróbuj wejść na Twoje konto Twenga, aby zweryfikować, czy Twój adres e-mail został poprawnie przekazany. Jeśli spotkasz się jeszcze z problemami, napisz do nas poprzez Kontakt.

Góra strony

Logowanie i hasło dostępu

Jak zalogować się na stronie Twenga ?

Aby wejść na Twoje konto i sprawdzić alarmy cenowe, zaloguj się, klikając na „Zaloguj” na górze strony, a następnie wpisz Twoją nazwę użytkownika i hasło dostępu. Aby zalogować się na Twenga, musisz najpierw utworzyć konto. Wszystkie instrukcje dotyczące założenia konta znajdziesz w dziale „Utwórz konto Twenga”.

Jak zmienić hasło dostępu ?

Aby zmienić hasło dostępu, przejdź do Twojego konta i wybierz opcję zmiany hasła dostępu. Następnie, zastosuj się do wskazówek instrukcji, które otrzymasz od Twenga.

Góra strony